Close

o nás

KDO JSME?

Jsme architektonické studio a projekční kancelář vzniklá spojením sil, kreativity, zkušenostmi a vizí spolužáků a kamarádů, kteří různými životními cestami našli oblibu v architektuře a stavitelství. Věnujeme se projektům různých měřítek i různé typologie. Zaměřujeme se zejména na stavby pro bydlení. Projekty zpracováváme od úvodních návrhů, přes dokumentaci potřebnou pro povolení stavby, až k finální realizaci a autorskému dozoru.


JAK PRACUJEME?

Navrhujeme a projektujeme s radostí. Hledáme to nejlepší možné řešení pro dané zadání s ohledem na individuální požadavky klienta, finanční možnosti, kontext místa i genius loci. Pro naše klienty vytváříme domy, ve kterých najdou harmonický domov, kvalitní pracovní prostředí nebo zázemí pro svůj business. Naše návrhy vznikají na základě oboustranného dialogu a vzájemného pochopení. Snažíme se, aby byl každý náš návrh originál, protože každý klient má svou originální osobnost a životní styl.


CO PRO VÁS UDĚLÁME?

Všem klientům nabízíme osobní přístup od prvotního návrhu, přes projekt, až po realizaci. Vytváříme komplexní návrhy, které spojují estetickou, funkční i ekonomickou stránku věci. Naše nápady a vize nejen navrhujeme, ale i realizujeme v těsné spolupráci s firmou TK Vision s.r.o.. Předáním Vaší stavby do našich rukou nám umožňuje pohlídat nejen její kvalitu, ale i cenu. S každou stavbou se naše zkušenosti prohlubují. To nám umožňuje přesně chápat, co je reálné a jak to na stavbě chodí. Nevytváříme vzdušné zámky, ale ani se nevzdáváme kreativního přístupu, který nás posouvá a z Vaší stavby dělá dům šitý na míru.


CO SE NÁM LÍBÍ?

Jsme architekti, co mají rádi normální věci. Zajímá nás soudobé architektonické dění, ale neodmítáme ani tradiční architektonické formy. Máme rádi jednoduchost, ale i zajímavý detail a kreativní přístup. Máme rádi přírodní materiály, které dokáží přirozeně stárnout. Máme rádi materiály a povrchy, které mají strukturu a charakter. Materiály, které jsou příjemné nejen na pohled ale i na dotek. Dřevo pro svoji kresbu a vůní. Beton pro svoji stálost a charisma. Kámen pro svoji přirozenost a nenucenost. Sklo pro svoji čistotu a jemnost. Prostě to, co všichni NORMALni Architekti.


Jsme . . .

. . . jsme NORMAL Architekti.